Organizační oddělení
První pusa

Snad zklamu snesitelně - není zde nic moc zajímavého jen popis toho, jak jsem objevil svoji Ameriku.

Takhle jednou jsem se obrovsky nudil a odjel navštívit kamarádku, která tou dobou pracovala v Jeseníkách. Do těchto dní jsem byl turistický ignorant, který ani neuvažoval o tom někam jet, něco podniknout. Své víkendy jsem věnoval fotbalu a poctivému zvyšování průměrného množství vypití piva na osobu. Turistika a ani cestování obecně mě nezajímalo, přírody okolo sebe jsem si nevšímal. V Jeseníkách jsem ale najednou došel k nějakému prozření, že to je jako vážně pěkný a zábavný místo. Ty jo, ty kopce jsou nějaký velký a ten výhled z nich, hmm.

Od této doby jsem začal postupně vyrážet na kole dál než za kopec mého rodného města. Za pár týdnů jsem opět vyrazil do Jeseníků, ale tentokrát na kole. Výšlap na Praděd jen dokonal mou proměnu na obdivovatele všeho druhu, a také na velmi aktivního cyklistu. Po čase jsem začal pracovat ve firmě, která vyvíjela mobilní aplikaci GEOFUN (lidé pomocí příběhu a plnění úkolů poznávají zajímavá místa v ČR), tímto byla moje transformace na turistického nadšence definitivně zpečetěna. Započal jsem objevovat krásu naší země a jaksi ve mně rostla chuť navštívit ty pěkný místa osobně, zjistit jejich historii, příběhy...

Někdy v dubnu 2014 jsem si říkal, že by nebylo na škodu si z navštívených míst odvézt drobnou památku. Povaloval jsem se na skále na vrcholu Devíti skal na Vysočině a vroucně přemýšlel. Při pohledu na scenérii mě to trklo. Co takhle vyfotit něco, co na onom místě vidím? Potom si říkám, že bych tam mohl nějakým způsobem nacpat i sebe. Blbost, nejsem moc fotogenickej a akorát bych to kazil. Tak si na mobilu fotím okolní snovou scenérií a posléze koukám na výsledek. Na jedné fotce překážely moje nohy. Aha! Nohy tam nacpat můžu, sic to není žádná přidaná hodnota, ale budu tam zaznamenanej a až tolik fotku snad nezkazí. RÁD BYCH DODAL, VÍM, ŽE JSEM NEOBJEVIL AMERIKU A URČITĚ TO UŽ MNOHO LIDÍ PROVÁDĚLO DÁVNO PŘEDE MNOU. Nicméně takto započal můj seriál foto bot z cest aneb photo of shoes, shoeselfie... Po čase jsem dozrál k dalšímu zjištění. Zapíšu si krátce nějakou událost, historku či poznatek spojený s místem. Viz ono co vzniklo, žel, nejsem zrovna dobrý vypravěč a kvalitní pisatel také plive čtivější texty. Tak prosím o shovívavost.
Pravidla
První "pusa"
Poradce
nohynacestach.cz - Copyright 2016
Thanks for subscribing. Share your unique referral link to get points to win prizes..
Loading..